14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۱:۵۲:۵۵
کد مطلب:  iqy4gftZ
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دور ه آموزشی راهنمای تدریس درس تربیت بدنی:
تسلط بر سواد حرکتی در دنیای امروز امری اجتناب ناپذیر است

دوره آموزشی تدریس درس تربیت بدنی شهرستان های استان تهران با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مولف کتاب تدریس درس تربیت بدنی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری و کارشناسان تربیت بدنی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران برگزار شد..

به  گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دوره آموزشی تدریس درس تربیت بدنی شهرستان های استان تهران با حضور محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، غلامرضا سراج زاده، مؤلف کتاب تدریس درس تربیت بدنی، بهروزی نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری و کارشناسان تربیت بدنی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران برگزار شد.

محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این آئین گفت: در دنیای امروز داشتن سواد حرکتی و مسلط بودن بر علم و دانش آن مانند دانش های دیگر امری اجتناب ناپذیر است.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر استفاده از کتاب تدریس درس تربیت بدنی توسط دبیران این درس افزود: یکی از وظایف ما در این درس گسترش و اشاعه ورزش همگانی و تقویت زنگ ورزش در سطح مدارس است.

این مقام مسئول گزارش جامع و کاملی از برنامه ها و اقدامات این معاونت در سال تحصیلی گذشته ارائه داده و در ادامه به تشریح برنامه و طرح ها برای سال تحصیلی جدید پرداخت.

شایان ذکر است این دوره آموزشی به مدت دو روز و با حضور غلامرضا سراج زاده، مولف کتاب تدریس درس تربیت بدنی، کارشناسان مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مربیان منتخب تربیت بدنی مناطق برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :