18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۰:۰۹:۳۷
کد مطلب:  zWDt3CZM
درراستای اجرای برنامه شهاب در استان زنجان
برنامه شهاب با هدف ایجادفرصت های عادلانه برای رشد تک تک دانش آموزان طراحی شده است.

بیات معاون آموزش ابتدایی در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیمای استان در راستای اجرای برنامه شهاب دراستان زنجان بیان کرد : برنامه شهاب با فلسفه و هدف ایجاد فرصت های عادلانه برای رشد تک تک دانش آموزان طراحی شده که با مشارکت آموزش وپرورش و بنیاد نخبگان اجرا می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان اصغر بیات معاون آموزش ابتدایی در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیمای استان  در راستای اجرای برنامه شهاب  بیان کرد : برنامه شهاب با فلسفه و هدف ایجاد فرصت های عادلانه برای رشد تک تک دانش آموزان طراحی شده که با مشارکت آموزش وپرورش و بنیاد نخبگان اجرا می گردد.

معاون آموزش ابتدایی افزود: از دوسال پیش برنامه شهاب دراستان زنجان شروع شده است که دراولین سال اجراشهرستان خرم دره با حضور 880 دانش آموز پایه چهارم به عنوان پایلوت انتخاب شدند. وی اشاره کرد دردوسال گذشته استان زنجان در زمره ی مجریان موفق برنامه شهاب بوده است. 

این مقام مسئول  خاطر نشان کرد :برای اجرای برنامه ملی شهاب در استان کلیه همکاران مجری برنامه توسط مدرسین استانی آموزش داده شده اند  تااستعداد 18 هزار دانش آموز تحت پوشش  برنامه ملی شهاب را بررسی ،شناسایی وهدایت  نمایند.

به اشتراک بگذارید :