19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۰۷:۳۶:۱۴
کد مطلب:  BGa2Kwbz
در جلسه مشترک معاونت های پشتیبانی و پرورشی اداره کل بررسی شد :
پشتیبانی و حمایت از برنامه های پرورشی و فرهنگی اداره کل

جلسه مشترک معاونت های پشتیبانی و پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان با هدف بررسی و تبیین برنامه های جاری معاونت پرورشی و فرهنگی ، مشکلات پیش رو و پشتیبانی های اداری و مالی از این برنامه ها با حضور معاونین و روسای ادارات زیر مجموعه این معاونت ها برگزار شد .

به گزارش معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یعقوبعلی عبادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی  اداره کل آموزش و پرورش استان در این جلسه با تقدیر و تشکر از تعامل و همکاریهای دو طرف در اجرای برنامه ها،  موفقیت ها، رسیدن به هدف و خروجی بهتر را نتیجه این هماهنگی ها دانست .

وی با اشاره به آمادگی کامل ادارات زیر مجموعه معاونت توسعه مدیریت اداره کل  در حمایت و پشتیبانی از برنامه های تمامی ادارات و معاونت های اداره کل بویژه معاونت پرورشی و فرهنگی و ادارات مربوطه گفت : ما با تمام توان و قوا در خدمت شما هستیم چون قبول داریم شما به کارتان باور دارید و اگر احیانا نتوانیم کمک مادی کنیم حداقل کمک های فکری از شما و برنامه هایتان را دریغ نخواهیم کرد .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل با اشاره به حضور همکاران این معاونت در پشت صحنه برنامه ها و نقش پشتیبانی آنها افزود ؛ در صحنه نبودن و در معرض دید نبودن به معنای عدم حضور نیست و ما به عنوان پشتیبان شما در تمامی برنامه ها در حد وسع و توان خواهیم بود تا به هدف مشترک که موفقیت و ارتقای دستگاه تعلیم و تربیت استان است دست پیدا کنیم.

محمود عباسی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه با تشکر از حمایتها و پشتیبانی های آقای عبادی معاون محترم توسعه مدیریت اداره کل و ادارات زیر مجموعه آن معاونت  از برنامه های این حوزه ، محدودیت منابع و تعدد برنامه ها را یکی از مشکلات حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی برشمرد.

وی با تاکید بر نگاه تفکیکی به مسائل افزود : خوشبختانه با همکاری های متقابل و تعامل بسیار خوبی که در معاونت ها و ادارات زیر مجموعه اداره کل آموزش و پرورش استان وجود دارد علی رغم  محدودیت منابع برنامه ها در سطح خوبی اجرا  و موفقیت های چشمگیری  کسب می شود .

گفتنی است در این جلسه روسای ادارات زیرمجموعه  معاونت های پشتیبانی و پرورشی و فرهنگی با ارائه نظرات و پیشنهادات تخصصی در حوزه های مرتبط به تبادل نظر پرداخته و راهکارهای مربوطه ارائه گردید. 

به اشتراک بگذارید :