13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۱:۴۹:۰۸
کد مطلب:  SvqfLsJr
ثقفی در گردهمایی مسئولین روابط عمومی مناطق شهر تهران
آغاز به کار دوربین در مدرسه

ثقفی در گردهمایی مسئولین روابط عمومی مناطق شهر تهران

آغاز به کار دوربین در مدرسه

ثقفی در گردهمایی مسئولین روابط عمومی مناطق شهر تهران

شانزدهمین مجمع عمومی کارشناسان اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران صبح امروز با حضور کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 19؛ ثقفی رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران درمنطقه 19 برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در ابتدای این مراسم کوهستانی با ارائه گزارشی از ویژگی ها و ساختار جغرافیایی منطقه اظهارداشت: منطقه 19 از سال 1359 در ساختمان فعلی آغاز به کار کرده است و 48060 نفر دانش آموز در 156 مجموعه و 142 مرکز آموزشی در این منطقه مشغول به تحصیل می باشند.

مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 با اشاره به مهاجر پذیر بودن منطقه و با توجه به اینکه منطقه در حاشیه شهر قرار دارد افزود: این منطقه 1500 نفر دانش آموز نسبت به سال قبل افزایش جمعیت دانش آموزی داشته است.

وی با ارائه گزارشی از فعالیت های منطقه ادامه داد: 3100 همکار و پرسنل و 23 مدرسه روستایی در این منطقه وجود دارد و منطقه دارای فرصت های اقتصادی و موضوعات خاص خود می باشد.

کوهستانی با تاکید بر نقش ارتباطات انسانی خیلی قوی حاکم در منطقه بر برنامه ریزی بر روی بحث آسیب های اجتماعی تصریح کرد و گفت: اولویت اصلی منطقه تعامل, همفکری و مشورت در امور می باشد.

در ادامه این جلسه ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از پتانسیل خوب منطقه و همکاران آن تقدیر نمود و ضمن تاکید بر پیگیری تشکیل شورای اطلاع رسانی در مناطق و مدارس بیان کرد: از مزایای تشکیل شورای اطلاع رسانی, ارائه کار بهتر و تخصصی تر و ارتقای جایگاه کارشناسی روابط عمومی در مناطق خواهد بود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از آغاز به کار دوربین در مدرسه و مکاتبات انجام شده پیرامون آن خبر داد و گفت: فعالیت دوربین در مدرسه توسط اداره اطلاع رسانی و آموزش و پرورش شهر تهران در راستای تحقق شعار این اداره, تحت عنوان اینکه (ما تمام تلاشمان را می کنیم تا ادامه مردم باشیم در حاکمیت) رقم خورده است.

گفتنی است در این جلسه ضمن برگزاری دوره آموزشی ارتباط تصویری در روابط عمومی و بررسی روند اجرایی فعالیت های حقوق شهروندی در مناطق, در خصوص نحوه فعالیت کارشناسی روابط عمومی مناطق و اطلاع رسانی اخبار و رویدادها بحث و تبادل نظر شد.

به اشتراک بگذارید :