20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۱:۵۳:۲۹
کد مطلب:  TsdRtnrV
در اولین کارگره پوشاک مدارس استان برای سال تحصیلی 97-96 تاکید شد:
ضرورت نظارت مستمر بر عملکرد مدارس استان در طرح پوشاک

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: مهمترین عملکرد این کار گروه در سال گذشته استقرار تیم بازرسی ویژه و نظارت دقیق بر عملکرد مدارس به عنوان یک امر ضروری بوده است.

به گزارش اداره اطلاع ر سانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، علی اصغر ثابت در اولین جلسه کارگره پوشاک مدارس استان در قالب طرح هماهنگی لباس دانش آموزی برای سال تحصیلی 97-96 ضمن ارائه گزارش فعالیت های این کارگروه در سال تحصیلی جاری گفت : مهمترین عملکرد این کار گروه در سال گذشته استقرار تیم بازرسی ویژه و نظارت دقیق بر عملکرد مدارس به عنوان یک امر ضروری  بوده  است.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان  آموزش و پرورش فارس افزود: حاصل این اقدام  کاهش واسطه ها،کمک به بازگشت مبالغ دریافتی اضافی به اولیا و همچنین جلوگیری از سوء استفاده احتمالی و انسجام واحد های آموزشی بود.

 وی گفت: عدم رضایت تعدادی از اولیا ی دانش آموزان از کیفیت پارچه ها ،دریافت وجوه اضافی توسط برخی تولیدی ها، حضور واسطه ها در فرایند انجام کار و ناهماهنگی برخی از  واحد های آموزشی در اجرای این طرح از جمله مواردی است که باید برای رفع آنها تلاش کرد ، چنانچه با تشکیل تیم بازرسی در این زمینه به توفیقاتی نیز دست یافتیم.

ثابت  افزود :برای  دست یابی به اهداف  تعیین شده لازم است  ضمن توجه بیشتر به نحوه گزینش و انتخاب شرکت های تولیدی دارای مجوز، نسبت به تغییر و تجدید نظر در ترکیب رنگ لباسها هر چند سال و توجه به کیفیت پارچه نیز اقدام شود.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان  آموزش و پرورش فارس گفت:به منظور ایجاد یکپارچگی  و نظارت بهتر بر مدارس در سال آینده لازم است از تکنولوژی روز و نرم افزارهای مناسب و کارآمد استفاده شود.

در ادامه این جلسه  سایر اعضای کارگروه نیز به بیان نقطه نظرات خود در خصوص پوشاک مدارس پرداخته و برای انجام فعالیت ها و تحقق برنامه های این کارگروه  اعلام آمادگی کردند.

به اشتراک بگذارید :