10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۰۹:۵۵:۲۵
کد مطلب:  UOupG72E
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری فارس تاکید کرد:
تبدیل کلاس شهدای سواد آموزی فارس به یادمان مقاومت و شهادت در حوزه تعلیم و تربیت

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری فارس گفت: خانواده شهدای کلاس سواد آموزی در شیراز پیشنهاد تبدیل شدن این کلاس به یادمان شهدای سواد آموزی را دادند که این امر می تواند موجب تبدیل شدن این کلاس به نمادی به عنوان مشهد شهدای سواد آموزی شود.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش فارس، مهندس هادی پژوهش در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی فارس ضمن تقدیر از همه کسانی که در امر سواد آموزی در سطح استان و شهرستان ها و مناطق  تلاش کرده اند گفت: سنگر اول مبارزه با جهل و بی سوادی آموزش و پرورش است.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری فارس با اشاره به آمار زندانیان با اشاره به سخن پیامبر اکرم(ص) مبنی بر ارزش هدایت  مردم  گفت: اگر بتوانیم فردی را باسواد کنیم  ،جسم و روان او را تضمین  کرده ایم و  او را نجات داده ایم ، چرا که بسیاری از بزه کاری ها و آسیب های اجتماعی ناشی از بی سوادی است .

وی با تاکید بر کار کیفی در کنار کار کمی در فعالیت های سواد آموزی  استان  افزود: امید است در سال آینده علاوه بر اعلام نتایج کمی توسط مسئولین شاهد نتایج کیفی آنها نیز باشیم و با مراقبت از داشته های خود موقعیت برتر استان را  نیز حفظ نماییم.

مهندس پژوهش با اشاره به  برگزاری یادواره شهدای سواد آموزی فارس گفت: کلاس درسی که در آن سواد آموزان و فرزندان آنها به شهادت رسیده اند می تواند سمبل مقاومت و شهادت در حوزه تعلیم و تربیت باشد.

 معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری فارس افزود: در این یادواره خانواده شهدای کلاس  سواد آموزی در شیراز پیشنهاد تبدیل شدن این کلاس به یادمان شهدای سواد آموزی  را دادند که این امر می تواند موجب تبدیل شدن این کلاس به نمادی به عنوان مشهد شهدای سواد آموزی شود.

به اشتراک بگذارید :