14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۰۹:۲۲:۰۹
کد مطلب:  yqlz68LJ
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه :
دو تن ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش چهاردانگه بازدید کردند

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات و عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، مسائل مربوط به آموزش و پرورش این منطقه را از نزدیک بررسی کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این جلسه فریده اولاد قباد عضو کمسیون آموزش و تحقیقات و دبیر مجمع نمایندگان تهران، ضمن تقدیر از همکاران فرهنگی منطقه چهاردانگه، با تشریح سیاست های کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پیگیری سیاست های برنامه توسعه ششم در بخش آموزش و پرورش گفت : ترغیب خیرین مدرسه ساز  برای توسعه فضاهای آموزشی و پیگیری تخصیص بودجه های مصوب برای آموزش و پرورش یکی از مهمترین اولیت های کاری من می باشد.

در ادامه طیبه سیاوشی شاه عنایتی عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز از پیگیری و تصویب اعتبار لازم برای توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و کتابخانه های مدارس در برنامه توسعه ششم و نیز بودجه سال 96 خبر داد و افزود: پیگیری و توجه به امر ورزش مدارس و نیز تقویت ،تعمیق و توسعه فرهنگ کتابخانی در مدارس کشور از مهمترین اولیت های کاری من در طول مدت نمایندگی خواهد بود.

در بخش دیگری ،هادی حنیف نیا مدیرآموزش و پرورش چهاردانگه گفت : در این جلسه هم اندیشی ضمن تشریح کلیات مربوط به حوزه آموزش و پرورش منطقه، کمبود ساختمان آموزشی و دو شیفته بودن اکثر مدارس چهاردانگه به عنوان مهم ترین مساله این منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرآموزش و پرورش چهاردانگه در این جلسه با تشریح سیاست های مقام عالی وزارت و همچنین مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ادامه داد:روند علمی و تعالی آموزشی و پرورشی در آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید ،سرعت فزاینده ای داشته است.

شایان ذکر است در بدو ورود نمایندگان مجلس به آموزش و پرورش چهاردانگه با حضور  اولاد قباد و سیاوشی شاه عنایتی، مدیر منطقه و اعضای شورای معاونین از خانواده شهید ذوقیان دیدار و تجلیل بعمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :