14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۰۷:۴۶:۲۷
کد مطلب:  6hbRWVqZ
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
کارگاه پیشگیری از وقوع جرم با مشارکت معاونت اجتماعی دادگستری برگزار شد

کارگاه 2 روزه آموزشی ، پیشگیری از وقوع جرم با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در محل سالن شورا اداره کل برگزار گردید.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت :طبق میثاق نامه طرح نماد فی ما بین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران کارگاه آموزشی دو روزه ویژه مربیان و مدرسان این حوزه در سالن شماره دو اداره کل برگزار گردید.

 وی افزود: این طرح با هدف افزایش دانش و آگاهی های عمومی و ارتقاء توانمندی های روانی و اجتماعی گروه های هدف،از قبیل دانش آموزان و اولیاء آنها،کارکنان اداری و... جهت پیشگیری،کاهش و کنترل جرائم و آسیب های مختلف دنبال می شود.

رحیم تصریح کرد: مسلماً جامعه برای کنترل و مقابله با آسیب های اجتماعی نیاز به راهکار دارد که پیشگیری رشد مدار می تواند یکی از این راه ها باشد.

وی در ادامه بیان داشت آموزش مهارت های زندگی(خودشناسی،عزت نفس،اعتماد به نفس،کنترل خشم،برقراری ارتباط صحیح، مدیریت هیجان و ...)به جامعه هدف توسط مربیان و اولیاءمی تواند به پیشگیری و کنترل جرائم در میان آنها کمک شایانی نماید.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :