18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۲:۲۷:۲۹
کد مطلب:  FPTV21hZ
فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران:
اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنوب کشور به صورت ریلی انجام می شود

فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران از تشکیل کارگروه فرهنگی اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، نشست هماهنگی اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی با حضور عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سردار علی نصیری، فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران و جمعی از مسئولین دست اندرکار برگزار شد.

سردار علی نصیری، فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران در این نشست، با اشاره به این که برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در سلامتی روح و روان دانش آموزان تأثیرات به سزایی دارد گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی می بایست آسیب شناسی شود تا از بروز اتفاقات احتمالی در این حوزه جلوگیری به عمل آید.

وی ادامه داد: به منظور بهبود کیفیت عملکرد برگزاری این اردوها، کارگروه فرهنگی اعزام راهیان نور دانش آموزی به زودی تشکیل خواهد شد.

این مقام مسئول، ضمن ابراز خرسندی از ارزیابی های صورت گرفته در خصوص اردوهای راهیان نور دانش آموزی اظهار داشت: برای رسیدن به شرایط ایده آل و پرهیز از هدر رفت هزینه ها باید ارزیابی اردوهای راهیان نور دانش آموزی با جدیت دنبال شود.

نصیری در پایان، ضمن تقدیر از حضور ارزشمند اصحاب رسانه در اطلاع رسانی برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی تصریح کرد: به خاطر اهمیت پوشش رسانه ای و اطلاع رسانی در خصوص اعزام اردوهای راهیان نور، نشست کارگروه فرهنگی می بایست با حضور کارگروه روابط عمومی و اطلاع رسانی به صورت مشترک برگزار شود.

گفتنی است از مجموع 126 هزار و 866 دانش آموز مشغول به تحصیل در مدارس دورۀ دوم متوسطۀ شهرستان های استان تهران، تعداد 9 هزار و 976 دانش آموز در قالب 4 هزار و 7 دانش آموز دختر و 5 هزار و 969 دانش آموز پسر در قالب 266 دستگاه اتوبوس در دو دوره به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

در مدت زمان برگزاری این اردوها، تعداد 183 روحانی مرد و 89 روحانی زن، 221 راوی مرد و 46 راوی زن، 296 نفر عوامل اجرایی مرد و 179 نفر عوامل اجرایی زن، این اردوها را همراهی کرده اند.

به اشتراک بگذارید :