14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۹:۰۴:۵۲
کد مطلب:  AP4Eg4Sb
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
باید دیدگاه و رویکرد حرفه ای به درس تربیت بدنی داشته باشیم

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در دوره آموزشی راهنمای تدریس درس تربیت بدنی گفت: باید با فرهنگ سازی و تغییر نگرش سبب ارتقاء و پیشرفت در بحث ورزش و تربیت بدنی در کشور باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری گفت: عدم توجه به این درس می تواند سبب بروز بسیاری از مشکلات در آینده شود و برای جبران آن باید هزینه های بسیاری را برای جامعه و مردم متقبل شویم.

وی افزود: سطح تحصیلات بالای علمی و عملی معلمین و مربیان درس تربیت بدنی نشانگر این مطلب است که این افراد دارای تخصص و مهارت های لازم در این درس می باشند و ما باید با استفاده از این ظرفیت ها سبب رشد و ارتقاء سلامت جسم و روح دانش آموزان شویم.

نصیری تصریح کرد: باید با تغییر نگرش و رویکرد نسبت به درس تربیت بدنی و داشتن نگاه علمی به این درس و زنگ ورزش سبب پیشرفت در سطح ورزش همگانی و در نتیجه پیشرفت در ورزش کشور و ورزش قهرمانی شویم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با بیان این مطلب که وظیفه همه می باشد که به ورزش و سلامت و به ویژه برای دانش آموزان اهمیت خاصی قائل شوند افزود: اگر به امر بحث ورزش و درس تربیت بدنی توجه شود نتیجه آن داشتن جامعه ای سالم و شاداب خواهد بود.

نصیری در پایان با ابراز امیدواری که این دوره آموزشی بتواند برغنای درس تربیت بدنی بیفزاید تاکید کرد: برای موفقیت بیشتر باید از اساتید و صاحبنظران در این امر استفاده شود تا در آینده شاهد شکوفایی و پیشرفت چشمگیر در ورزش مدارس و کشور باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :