11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۸:۴۴:۵۴
کد مطلب:  d9UFw935
مدیر آموزش و پرورش جوادآباد :
همدم شدن با قرآن باعث رشد معنوی و سعادت دنيا و آخرت انسان ها خواهد شد

مراسم معنوی محفل انس با قرآن با حضور مسئولین شهر جوادآباد و قاریان برگزیده دانش آموز در اداره آموزش و پرورش جوادآباد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روایط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، کیوانلو مدیر آموزش و پرورش جوادآباد گفت : قرآن کریم، کتاب هدایت، روشنگر و چراغ هدایت بشریت است وامروز بیش از هر زمان دیگری با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان دین اسلام نیاز داریم که در راستای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه قدم برداریم.

وی با اشاره به نقش قرآن درسعادت دنیوی و اخروی انسان ها، افزود: همدم شدن با قرآن باعث رشد معنوي و سعادت دنيا و آخرت انسان ها خواهد شد و بر همه ما واجب است كه تمسک به آیات قرآن را در اولويت كار های خود قرار دهيم.

این مقام مسئول اظهار داشت: ترویج فرهنگ قرآنی تاثیر بسزایی در حل مشکلات و معضلات شخصی واجتماعی جامعه دارد زیرا که این کتاب آسمانی برنامه هدایت است.

وی افزود: امروزه دشمنان دین اسلام با ترفندهای مختلف در تلاشند که جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را از قرآن و معنویات دینی در جامعه دور کنند بنابراین ضروری است که همه مسئولان در ترویج هرچه بیشتر این آیات الهی کوشش کنیم.

مدیر آموزش و پرورش جوادآباد ادامه داد: تربیت جوانان قرآنی از ثمرات و آثار درخشان محافل دانش آموزی انس با قرآن کریم است و قرائت و فهم قرآن میتواند چاره بسیاری از مشکلات حال حاضر جامعه باشد.

این مقام مسئول هدف از برگزاری این محافل نورانی را توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی در جامعه و مصونیت بخشی جوانان و نوجوانان در برابر تهاجم فرهنگی و آسیب های فضای مجازی دانست.

گفتنی است، در این مراسم معنوی، از 120 تن از دانش آموزان برگزیده ی مسابفات قرآنی با اهدائ هدایایی تجلیل به عمل امد.

 

به اشتراک بگذارید :