11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۰:۵۹
کد مطلب:  m87aRJrJ
معاون پژوهشی آموزش و پرورش استان درناحیه یک زنجان؛
فرهنگیان استان در عرصه اقدام پژوهی فعال هستند

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر ناحیه یک زنجان با حضور محمود سیفی نیا معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات دبیرستان ولی عصر(عج) این ناحیه،برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل به نقل از روابط عمومی ناحیه یک،مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر ناحیه یک زنجان با حضور محمود سیفی نیا معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات دبیرستان ولی عصر(عج) این ناحیه،برگزار شد .

در این مراسم ، سیفی نیا ضمن قدردانی از پژوهشگران ناحیه یک زنجان، فعالیت های پژوهشی معلمان را در استان خوب ارزیابی کرد و گفت : معلمان همچنان با قوت بیشتری در عرصه اقدام پژوهی و پژوهش در عمل فعالانه در راستای بهبود برنامه های آموزشی و تربیتی دانش آموزان به خوبی ادامه می دهند .

دویرانی مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از پژوهشگران ناحیه ابراز امیدواری کرد که فعالیت های پژوهشی همچنان با قوت بیشتری ادامه یابد .

در این مراسم از پژوهشگران برتر صاحب مقاله و تالیفات ، معلمان پژوهنده برتر منطقه ا ی و استانی ناحیه ، برگزیدگان نمایشگاه دست سازه ها و مدیران فعال در برگزاری مراسم هفته پژوهش ،تجلیل شد .

به اشتراک بگذارید :