18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۰۹:۳۳
کد مطلب:  tonwgFpy
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان خبر داد:
رشد7نمره‌ای امتیازاستان زنجان درارزیابی کشوری پروژه مهر

محمود شهبازی معاون متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان، از رشد 7 نمره‌ای امتیاز استان زنجان در پروژه مهر و کسب رتبه عالی کشوری خبر داد.

به گزارش اداره اطللاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ایسنا،محمود شهبازی در گفت‌وگو یی، در خصوص موفقیت آموزش و پرورش استان زنجان در کسب رتبه عالی در پروژه مهر، گفت: مهم‌ترین وظیفه آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت است و مهم‌ترین ماموریت آن در کارگرو‌ه‌های تخصصی پروژه مهر دنبال می‌شود.

 

وی افزود: در پروژه مهر تلاش می‌شود به عنوان نمادی ملی با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی، زمینه مطلوب برای بازگشایی مدارس فراهم شود؛ در واقع می‌توان گفت پروژه مهر مجموعه فعالیت‌ها و اقداماتی است که برای بازگشایی مطلوب و شاداب مدارس در اول مهر می‌شود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام گرفته از فعالیت‌ها و عملکرد شورای پروژه مهر استان زنجان توسط ارزیابی که از سوی وزارت آموزش و پرورش به زنجان آمده بود، این اداره‌کل توانست رتبه عالی را کسب کند.

 

وی اظهار کرد: فعالیت‌های پروژه مهر پس از ابلاغ از سوی وزارت آموزش و پرورش با تشکیل شورای پروژه مهر در استان تشکیل شد و پس از تعیین و تشریح وظایف کارگروه‌ها فعالیت‌های اجرایی آغاز شد.

 

شهبازی تصریح کرد: پس از تعیین کارگروه‌ها در ادارات تابعه نیز فعالیت‌ها برای بازگشایی مطلوب مدارس با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی آغاز شد.

 

وی عنوان کرد: شورای پروژه مهر استان زنجان توانست از حداکثر نمره 100، نمره 98.14 را کسب کند و با وجود اینکه سال گذشته نیز این رتبه کسب شده بود ولی رشد 7 نمره‌ای در امتیاز کسب شده حاصل شده است.

 

این مسئول یادآور شد: این فعالیت‌ها در قالب پنج کارگروه سازماندهی، تعمیر و تجهیز، توجیه و تبلیغ و اطلاع‌رسانی، تایید صلاحیت، نظارت و ارزیابی انجام گرفته است. همچنین دو کارگروه ابتکاری نیز در استان زنجان تشکیل شد.

 

وی اعلام کرد: کارگروه‌های گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس و افزایش جذب و پوشش تحصیلی نیز به ابتکار استان زنجان در پروژه مهر تشکیل شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :