20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ۱۱:۴۸:۱۳
کد مطلب:  vrITiKN5
رئیس سازمان دانش آموزی استان فارس خبر داد:
هزینه های سرویس مدارس از طریق قبوض پرداخت می شود

رئیس سازمان دانش آموزی استان فارس گفت: در راستای شفاف سازی امور اجرایی سرویس مدارس ، از این پس خانواده ها بایستی پرداخت هزینه های سرویس را از طریق قبوضی که به این منظور صادر شده پرداخت کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس،محسن کلاری  اظهار داشت: سازمان دانش آموزی فارس در راستای شفاف سازی امور اجرایی سرویس مدارس در طرح مدرسه سیار اقدام به صدور قبض جدید پرداخت هزینه سرویس مدارس کرده است که در این قبوض  برای اولین بار اطلاعات کامل راننده و دانش آموز، صورت حساب مراحل پرداخت  و اقساط پرداخت بر اساس مسافت سرویس دهی تعیین شده از سوی مدیر اجرایی مدارس به صورت سیستمی درج شده است.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس افزود: سازمان دانش آموزی در جهت فعالیت های فرهنگی مدرسه سیار در قبوض جدید نکات مهمی از نحوه پرداخت ها، رفتار خانواده ها با رانندگان، رفتار دانش آموز در سرویس مدارس، موارد قانونی رفتار رانندگان، توصیه های پلیس راهور، وظایف مدیر اجرایی سرویس مدارس و همچنین اطلاع رسانی درباره نحوه ارتباط و شماره ارتباط تلفنی با مسئولین سرویس نواحی چهار گانه شیراز درج شده است.

کلاری تصریح کرد: این قبوض از قسط دوم هزینه سرویس مدارس  صادر و توزیع شده است و خانواده ها بایستی براساس اطلاعات درج شده در این قبوض اقدام به پرداخت هزینه ها کنند.

وی ابراز داشت: هدف از صدور قبوض جدید  سرویس مدارس این است که اولیا و رانندگان به یک شفافیت عمل در اجرای امور سرویس برسند و روند پیگیری مشکلات و اجرای مدرسه سیار راحت تر شود و چنان چه اولیا و رانندگان اعتراضی نسبت به یکی از امور داشته باشند می توانند از آسان ترین راه ممکن، موضوعات را از طریق مدیران اجرایی سرویس مدارس و شرکت های حمل ونقل طرف قرار داد مدرسه پیگیری کنند.

رئیس سازمان دانش آموزی فارس با بیان اینکه شفاف سازی مالی ایجاد شده در قبوض جدید می تواند مانع از سوء استفاده های احتمالی شود، اضافه کرد: تحقق این هدف گامی است که سازمان دانش آموزی از ابتدا به دنبال آن بوده است.

کلاری افزود: در آینده عملکرد مالی رانندگان نیز براساس فاکتور های تعداد دانش آموزان، پورسانت شرکت ها و جزئیات پرداختی به صورت قبوضی صادر می شود و به دست رانندگان می رسد

به اشتراک بگذارید :