17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ۰۸:۳۷:۲۸
کد مطلب:  eme4b1pP
باقرزاده در مراسم تجديدميثاق با آرمانهاي امام راحل(ره)
جريان تربيت، ياددهي و يادگيري تعطيل بردار نيست

باقرزاده در مراسم تجديدميثاق با آرمانهاي امام راحل(ره)

جريان تربيت، ياددهي و يادگيري تعطيل بردار نيست

باقرزاده در مراسم تجديدميثاق با آرمانهاي امام راحل(ره)

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهرتهران، تجديد بيعت مديران, فرهنگيان و همکاران سازمان سوادآموزي با آرمان های امام راحل(ره) برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن روز نهضت سواد آموزی ، باقرزاده رئیس نهضت سواد آموزی, جعفري معاون سوادآموزي آموزش و پرورش شهر تهران و همکاران سوادآموزي شهر , شهرستانهاي تهران و استان البرز با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان‌های انقلاب اسلامي، امام راحل (ه) تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند .

باقرزاده با آرزوي علو درجات براي بنيانگذار جمهوري اسلامي و فرمان تاريخي ايشان در خصوص نهضت سوادآموزي با اشاره به اينکه جريان تربيت و ياددهي و يادگيري تعطيل بردار نيست, اظهارداشت: نفس کشيدن  در اين فضاي معنوي دل هاي ما را صيقل مي دهد و ما را آماده دريافت هر چه بيشتر معارف مي کند.

 وي ضمن تاکيد بر اين موضوع که عيار انسان و ميزان تعهد و التزام آن در سختي ها شناخته مي شود  و ماموريت ما تربيت انسان است, افزود: مراسم تجديد پيمان و تجديد بيعت براي ما مسئوليت شرعي و ديني ايجاد مي کند.

در این مراسم رئیس نهضت سواد آموزی وزارت آموزش و پرورش ، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران جمعي از کارشناس مسئولان مناطق 19 گانه شهر تهران  و آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام رفیع حضرت امام راحل ادای احترام کرده و بر تجدید بیعت خود با مقام معظم رهبری تاکید کردند.

به اشتراک بگذارید :