11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  8pr7izsb
مدير كل تعاون و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش خبر داد:
ابلاغ دستورالعمل اجرايي بيمه حوادث دانش آموزي به استان ها

مديركل تعاون و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش از ابلاغ دستورالعمل اجرايي بيمه حوادث دانش آ‌موزي به استان ها خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، عباسعلي باقري اظهاركرد: براساس اين دستورالعمل كليه دانش آموزان در تمام مقاطع در طول سال تحصيلي جاري به طور كامل تحت پوشش بيمه حوادث و مازاد درمان قرار مي گيرند.

مديركل تعاون و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش افزود: تمامي اردوهاي درون و يا برون مدرسه اي و اردوهاي راهيان نور تحت پوشش بيمه حوادث دانش آموزي قرار دارند و درصورت بروز هرگونه حادثه اي، مي توانند از مزاياي آن بهره مند شوند.

وي تصريح كرد: قرارداد بيمه حوادث دانش آموزي با شركت بيمه معلم منعقد شده كه طي آن سطح پوشش و تعهدات آن نسبت به سال گذشته ارتقا يافته است.

باقري بيان كرد:جبران غرامت فوت ناشي از حوادث  تامبلغ70 ميليون ريال، جبران غرامت نقص عضو تا مبلغ 1 ميليارد ريال، جبران هزينه هاي سرپايي و بيمارستاني تا مبلغ15 ميليون ريال، جبران هزينه هاي جراحي ناشي از بيماري به شرط بستري تا مبلغ 6 ميليون ريال، كمك هزينه خريد و پيوند كليه تا  مبلغ 20 ميليون ريال و جبران هزينه هاي كاشت حلزون تا سقف 100 ميليون ريال از تعهدات بخش حوادث و درمان مي باشد.

مديركل تعاون و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش درخصوص تعهدات قرارداد در بخش اردوهاي دانش آموزي و اردوهاي راهيان نور، افزود: پوشش بيمه اي در خسارت هاي جاني در داخل و خارج از مدرسه شامل كليه اردوها و كارگاه هاي آموزشي، سالن ها و اماكن ورزشي متعلق به ‌آموزش وپرورش مي شود .

وي پرداخت غرامت فوت و نقص عضو تا حد كامل و پرداخت هزينه هاي پزشكي دراثر حادثه تا سقف 100 ميليون ريال را از جمله تعهدات اين قرارداد عنوان كرد و افزود: علاوه برصدور كارت براي تمامي بيمه شدگان، پوستري تهيه و به منظور اطلاع رساني به دانش آموزان و اولياي آنان در مدارس نصب مي شود

 

به اشتراک بگذارید :