11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۱۲:۱۷:۱۳
کد مطلب:  2xz8ByFC
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
جمعیت دانش آموزی اضافه شده به شهرستانهای استان تهران از مرز 70 هزار نفر گذشت

نشست تخصصی کارشناس مسئولان و کارشناسان حوزه ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور رحیم میرشاه ولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش و عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای این اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : محور ارزیابی عملکرد یکی از محورهای بسیار تخصصی است که نیازمند آموزش دقیق ، علمی و کار پژوهشی است .

وی با اشاره به اینکه شهرستان های استان تهران با 21 منطقه از حوزه گسترده ای به لحاظ آموزشی و جغرافیایی برخوردار است ، تاکید کرد : رشد جمعیت دانش آموزی در این استان از مهمترین دغدغه هایی است که در برنامه ریزی های کلان باید به آن توجه جدی صورت گیرد .

فولادوند راد با بیان این مطلب که جمعیت دانش آموزی اضافه شده به شهرستانهای استان از مرز 70 هزار گذشت، تصریح کرد : کمبود فضای آموزشی و همچنین نیروی انسانی متخصص، متناسب با رشد جمعیت در این استان از جمله چالش های جدی شهرستان های استان تهران است که نیازمند برنامه ریزی هدفمند و درست در این زمینه می باشیم .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد : در حوزه ارزیابی عملکرد و در راستای ارتقا کیفیت باید به علم روز مجهز شد و ما در این حوزه نیازمند کارشناسانی خبره و حسابگر می باشیم که با اعتقاد و عشق ، به وظایف نظارتی خود و تکریم ارباب رجوع بپردازند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : شهرستان های استان تهران به دلیل وجود اقوام گوناگون و همچنین حضور گسترده اتباع در آن دارای مسائل خاص خود می باشد که نیازمند نظارت دقیق و هوشمند است تا بتوان آسیب های احتمالی ناشی آن را مهار کرد .

به اشتراک بگذارید :