20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۰۸:۲۱:۵۳
کد مطلب:  JETmZyaJ
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در شورای سواد آموزی استان:
لزوم توجه ویژه به مدل ها و کیفیت سواد آموزی

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: سواد و سواد آموزی در تولید ناخالص ملی نقش تاثیرگذاری دارد و باید روی مدل ها و کیفیت سواد آموزی برنامه ریزی خاصی انجام شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،حمیدرضا آذری در شورای سواد آموزی استان با اشاره به مطلب فوق گفت:دولت تدبیر و امید به مساله سواد آموزی توجه ویژه ای دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به طرح برون سپاری گفت: در انتخاب افرادی که مسوول برون سپاری هستند دقت و توجه ویژه شود .

آذری گفت: همه بخش های آموزش و پرورش باید به مسائلی مانند سواد و سواد آموزی و تربیت بدنی توجه ویژه ای داشته باشند.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس نیزگفت:در دیماه براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش استان فارس توانست مقام اول را در جذب سوادآموز به خود اختصاص داد.

عیسی ملک پور گفت:در استان فارس تعامل خوبی بین دستگاههای وجود دارد و بالاترین مقام سیاسی استان نیز به عنوان رییس شورای سواد آموزی استان فارس می باشد.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس این اتفاق خوب محصول تعامل خوب بین دستگاههای اجرایی استان است چرا که این کار صرفا به دست آموزش و پرورش انجام نمیشد.

ملک پور گفت:امروزه سواد آموزی به شیوه برون سپاری در حال انجام است که این طرح مستلزم هزینه های زیادی است.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس همچنین از برگزاری اولین یادواره شهدای سواد آموزی استان در ۱۲ دیماه سال جاری خبردادوگفت:در استان فارس ۲۸ شهید سواد آموزی وجود دارد.

به اشتراک بگذارید :