18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۱۱:۵۲:۲۶
کد مطلب:  3Zg3SAt6
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان زنجان:
پروژه مسکن فرهنگیان پونک، روال عادی خود را طی می‌کند

یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان اظهار کرد: پروژه مسکن فرهنگیان پونک، روال طبیعی خود را طی می‌کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی ورابط عمومی آموزش وپرورش استان به نقل از ایسنا، یعقوب‌علی عبادی درگفتگویی با اشاره به اینکه پروژه پونک روی روال عادی و طبیعی خود افتاده است، اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با پیمانکار صورت گرفت، مقرر شد تا هر دو هفته با حضور نمایندگان هر بلوک که در مجموع 16 نفر هستند جلساتی برگزار شود تا مسائل به طور ریز بررسی و مشکلات در این زمینه مرتفع شود.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر بلوک‌های 8 و 9 تقریبا آماده است و برای تحویل نیازمند این است که تسویه حساب‌های مربوطه صورت گیرد تا واحدها در اختیار صاحبان آن قرار گیرد.

 

عبادی با اشاره به اینکه برای تسویه حساب بنا به مفاد باید مابه‌التفاوت قیمت سیمان و آهن پرداخت شود، خاطرنشان کرد: داوری مابه‌التفاوت قیمت سیمان و آهن را اداره راه و شهرسازی به عهده گرفته و امید است با گزارش‌های این اداره، تسویه حساب‌ها با پیمانکار انجام گیرد تا واحدها به صاحبان آن تحویل داده شود.

 

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، افزود: انشعاب گاز، برق و آب این واحدها در حال انجام است و در زمینه آب مشکلی نداریم و علمک‌های گاز در حال نصب است و در زمینه برق هم شبکه‌گذاری صورت گرفته و امیدواریم تا پایان سال کار واحدها تمام شود.

 

این مسئول تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم تا پایان امسال واحدها را تحویل صاحبان‌شان بدهیم تا مشکلات همکاران را در این زمینه کاهش دهیم.

به اشتراک بگذارید :