18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۱۰:۱۰:۲۸
کد مطلب:  8Qmtk8tq
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان :
سومین جلسه تخصصی مدیران مدارس ابتدایی منطقه برگزار شد

سومین جلسه تخصصی مدیران مدارس ابتدایی باحضور رفیعی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ، غفاری معاون آموزش ابتدایی منطقه ، کارشناسان آموزش ابتدایی و مدیران مدارس ابتدایی در سالن شهید درهم پوراین شهرستان برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ،ابراهیم رفیعی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ضمن تشکر از زحمات مدیران مدارس ابتدایی گفت: امسال ناحیه یک بهارستان رتبه اول در پروژه مهر در استان را به دست آورده و همه این ها حاصل زحمات و تلاش مدیران مدارس به خصوص مدیران مدارس ابتدایی است .

 وی در ادامه به ارائه یک طرح درس مدیریتی پرداخت و گفت:  ما دارای سه سطح مدیریت هستیم؛ مدیریت عالی، مدیریت میانی و مدیریت عملیاتی و مدیران مدارس ما در سطح مدیریت عملیاتی هستند.

رفیعی در ادامه جلسه در خصوص تفاوت مدیریت و راهبری گفت: راهبری فرایند نفوذ دردیگران و برانگیختن آنان برای همکاری با یکدیگر درجهت هدف های سازمانی است و مدیریت برای تاثیرگذاری به قدرت قانونی نیاز دارد و بر موضوعات رفتاری و غیر رفتاری تاکید دارد .

وی در پایان خاطرنشان کرد : امیدواریم مدیران مدارس ما با توان مدیریتی بالا و تخصصی بتوانند مسیر تعلیم و تربیت دانش آموزان عزیز را هموار سازند .

گفتنی است در ادامه  معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک بهارستان در خصوص برنامه تدبیر و طرح تعالی و نحوه ارزیابی آن ، بازدید گروه های آموزشی از کلاس های درس و ارائه بازخورد به مدارس،برگزاری هر چه پربارتر شورای آموزگاران و اهمیت برگزاری کارگاه های آموزشی و شرکت آموزگاران در این کارگاه ها صحبت کردند.

 

 

به اشتراک بگذارید :