14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۰۹:۲۲:۳۶
کد مطلب:  Loo0eOKO
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در مراسم گرامی داشت هفته سوادآموزی:
جامعه ای سعادتمند است که به سلاح دین و علم مجهز شده باشد

مراسم گرامی داشت هفته سواد آموزی در سالن شهید دهنو آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار و از مدیران موفق درکمک به امر سوادآموزی و آموزش دهندگان برترسوادآموزی تقدیر و تجلیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس گفت : هدف از آموزش ، تربیت انسانی متعالی است و جامعه ای سعادتمند است که به سلاح دین و علم مجهز شده باشد.

 

وی افزود: جامعه دیندار بدون علم ، بازیچه دست منافقان خواهد شد و جامعه ی عالم بدون دین منحرف می گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : در اعصار گذشته ایرانیان در عرصه های علمی پیشرو بوده اند و با این اوصاف وجود بی سوادی زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست و امام خمینی (ره) در همین راستا پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، نهاد مقدس نهضت سواد آموزی را برای ریشه کنی بی سوادی تأسیس نمودند.

بهمنش وجود نیروهای آموزش دهنده با انگیزه جهت گرفتن نتیجه بهتر در نهضت سواد آموزی را بسیار مؤثر دانسته و تاکید کرد : در این زمینه باید توانایی های حرفه ای آموزش دهنده ها توسعه داده شده و لازم است این عزیزان با علم روز آشنا شوند.

وی فراهم کردن محیط سالم آموزشی دارای ارزش های دینی ، احترام به سواد آموزان ، دلسوزی آموزش دهندگان  و امید دادن را از اهم مباحث سوادآموزی ذکر نمود.

 

به اشتراک بگذارید :