18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۰۸:۴۳:۲۰
کد مطلب:  A84MQGEC
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
آموزش و پرورش از پایه های بنیادین و اساسی توسعه هر جامعه ای است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به صورت سر زده از آموزشگاه زنده یاد باقری قرچک بازدید و در جمع همکاران و معلمان این آموزشگاه حاضرشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: در میان مجموعه فعالیتهایی که برای تعلیم و تربیت دانش آموزان انجام می شود بیشترین سهم به تدریس معلم در کلاس درس اختصاص می یابد.

فولادوند راد افزود: از پایه های بنیادین و اساسی توسعه هر کشور و جامعه ای بحث آموزش و پرورش است و معلمان، نقش اصلی در پیشبرد فرهنگ اسلامی و حفظ دستاوردهای نظام را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: همه ما معلم هستیم ودرس اخلاق و انسانیت را به دانش آموزان آموزش می دهیم و اگر به دنبال صداقت در دانش آموزان هستیم ،باید صداقت را در عمل و کردارخود به دانش آموزان نشان دهیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به  تعديل و هدفمند كردن طرح هاي آموزشي متناسب با محتواي كتب درسي افزود: طرح و برنامه های زیاد و غیر هدفمند وقت زیادی از همکاران را می گیرد و آموزش را از مسیر اصلی خود خارج می کند.

فولادوند راد خاطرنشان کرد: ما به دنبال این هستیم که طرح و برنامه های آموزش و پرورش را متناسب با اهداف سند تحول بنیادین و همچنین متناسب با کتب درسی  تعدیل و هدفمند کنیم.

شایان ذکراست در این دیدار مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در گفتگویی صمیمانه با همكاران از نزديك با كمبودها و نارسايي های مدارس منطقه آشنا گردید .

 

به اشتراک بگذارید :