20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۰۷:۳۷:۲۶
کد مطلب:  47MHe350
انتصاب مسئول جدید خبرگزاری پانا در استان فارس

سیده مریم ترابی به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری پانا در استان معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، رئیس سازمان دانش آموزی استان فارس در مراسم  معارفه مسئول جدید خبرگزاری پانا در استان فارس،با تاکید بر اهمیت خبر و خبر رسانی گفت: خبرگزاری پانا یک خبرگزاری دانش آموزی است نه به این معنا که صرفا اخبار مربوط به دانش آموزان را منعکس می کند بلکه از دید دانش آموزی به همه عرصه ها وارد شده و در کنار مسئولین به پیشرفت کشور کمک می کند.

محسن کلاری یادآور شد: یکی از وظایف سازمان دانش آموزی تربیت اجتماعی دانش آموزان است که خبرگزاری پانا با آموزش خبرنگاری این وظیفه خطیر را برعهده دارد و مسئولیت اجتماعی را به دانش آموزان می آموزد.

در ادامه این مراسم سیده مریم ترابی مسئول جدید نیز با اشاره به اینکه دلیل اصلی قبول این مسئولیت شیرینی بحث آموزش به دانش آموزان علاقمند است گفت: با توجه به رکن چهارم دموکراسی ، که همان خبرنگاران هستند تربیت این قشر از نوجوانی وظیفه ای است که خبرگزاری پانا آن را برعهده گرفته و دانش آموزان علاقمند را به عنوان خبرنگار  و ناظران اجتماع تربیت می کند.

وی افزود: امیدوارم که با یاری خداوند در این عرصه و با همکاری سایر دوستان در مجموعه ، بتوانیم گام های موثر و مثبتی بر داریم.

ترابی دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت رسانه است و سابقه ده سال فعالیت در عرصه خبر را دارد .

وی پیش از این نیز در پژوهشگاه میراث فرهنگی کشور به عنوان کارشناس مسئول امور رسانه مشغول خدمت بوده است همچنین در کارنامه فعالیت های رسانه ای او می توان فعالیت در صدا وسیمای مرکز فارس ،خبرگزاری برنا و روزنامه جام جم را مشاهده کرد.

به اشتراک بگذارید :