20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۲:۰۴:۲۱
کد مطلب:  XayPVOBK
مدیرکل آموزش و پرورش فارس درجمع فرهنگیان گله دار:
لزوم مصونیت سازی به جای ایجاد محدودیت در جامعه

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:امروزه محدودیت جوابگوی جامعه نیست بلکه باید جامعه به سمت مصونیت حرکت کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،حمیدرضا آذری در سفر به جنوب استان درجمع فرهنگیان منطقه گله دار گفت:سرنوشت هر جامعه ای در گرو تعلیم و تربیت صحیح و درست است وهیچ نعمتی بالاتر از تعلیم و تربیت نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:هرکس تعلیم و تربیت درستی داشته باشد صاحب همه چیز در دنیا خواهد داشت.

آذری همچنین گفت:آموزش وپرورش بعد از خانواده بیشترین تاثیر را در جامعه دارد و محور توسعه در تمانی ابعاد جامعه است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه واکسیناسیون یک جامعه در برابر آسیب ها در دستان آموزش و پرورش است گفت:باید کاری کنیم که افراد به سمت آسیب ها نروند و دراین بین بیشترین نقش برعهده معلم است.

آذری گفت:معلم باید دانش آموز را اقناع کند نه ساکت و در این بین معلمی که میخواد اقناع کننده باشد باید هم سعه صدر و هم محبت و هم دارای بینش و دانش خوبی باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس همچنین با اشاره به مشکلات موجود گفت: نباید گذاشت که مشکلات ما را منفعل کند بلکه باید با روش های مختلف و استفاده از ظرفیت نیروهای بومی خوش فکر به ایجاد انگیزه در بین معلمان و دانش آموزان پرداخت.

رییس آموزش و پرورش منطقه گله دار نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت خوب خیرین در این منطقه گفت: در چند سال اخیر کلنگ احداث ۷ واحد آموزشی به زمین زده شده است.

سیدجعفر جعفری با اشاره به تکمیل۴ واحد آموزشی نیمه تمام در این منطقه گفت:اولین معلم سرا ویژه معلمان خواهر فرهنگی نیز افتتاح شد.

رییس آموزش و پرورش منطقه گله دار همچنین گفت:در این منطقه بیش از هفت هزار دانش آموز و ۶۰۰ معلم در ۷۰ آموزشگاه مشغول به فعالیت هستند.

به اشتراک بگذارید :