13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۰:۵۳:۱۳
کد مطلب:  QSaLT1G3
حسيني در همايش نقش هنرستان در اشتغال آينده:
اهميت اشتغال جوانان پس از فارغ التحصيلي

حسيني در همايش نقش هنرستان در اشتغال آينده:

اهميت اشتغال جوانان پس از فارغ التحصيلي

حسيني در همايش نقش هنرستان در اشتغال آينده:

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران ،در راستاي برگزاري سلسله همايش هاي علمي گذار" مديريت برمدرسه تا مديريت در مدرسه"  به همت معاونت آموزش متوسطه شهر تهران ، منطقه 3 ميزبان  مديران هنرستان ها ي فني و حرفه اي و كاردانش شهر تهران در همايش " نقش هنرستان در اشتغال آينده"بود.

دراين نشست علمي ابتدا حسيني معاون متوسطه شهر تهران به اهميت اشتغال جوانان پس از فارغ التحصيلي اشاره نمود و با ارائه آمار فارغ التحصيلي رشته هاي  نظري و فني به نقش نيروي كار در به چرخش در آوردن صنعت كشور تاكيد كرد.

در ادامه به كيفيت بخشي هنرستان ها و توجه ويژه به كارآفريني و آموزش همراه با توليد در محيط هاي فني و حرفه اي و كاردانش پرداخت .

سپس فدايي استاد دانشگاه در خصوص بازار كار-كارآفريني و استفاده از ظرفيت هاي هنرستاني در بازاريابي و ورود به بازار توضيحاتي ارائه كرد و به اهميت نقش نيروي انساني و تربيت صحيح آنان با عنايت به پيچيدگي  هاي بازار و سرعت تغييرات و ضرورت به روز رساني شيوه هاي كار ، توليد و بازاريابي هر پنج سال يك بار تاكيد نمود.

وي از مديران هنرستان ها خواست با توجه به ظرفيت موجود خود فضا را طوري آماده نمايند تا شيوه هاي كسب و كار مفيد مهيا شود و بر نقش شبكه هاي خلاق و ماهر در اجراي پروژه هاي توليدي پرداخت.

در ادامه جمالي رييس اداره فني و حرفه اي و كاردانش ضمن تقدير از فعاليت مديران هنرستان ها با تاكيد بر كيفيت بخشي هنرستان ها به مسابقات و جشنواره هاي هنري كشوري اشاره كرد و از مديران خواست هنرجويان را بر اساس علاقه و توانمندي براي اين مسابقات آماده نمايند .

 

به اشتراک بگذارید :