14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۰۸:۴۸:۲۲
کد مطلب:  5HImGBys
به منظور بررسی روند فعالیت های آموزشی و پرورشی انجام شد:
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از مدارس قرچک بازدید کرد

به منظور بررسی روند فعالیت های آموزشی و پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به صورت سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان قرچک بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به منظور بررسی روند فعالیت های آموزشی و پرورشی به صورت سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان قرچک بازدید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جمع دانش آموزان شیخ فضل الله کریم شهرستان قرچک گفت: شما دانش آموزان عزیز در تعیین سرنوشت کشور و آینده میهن عزیز مان نقش  بسیار مهمی دارید و  در واقع دانش آموز امروز مدير فرداي كشور است.

فولاوند راد با اشاره  به فرا رسیدن ایام امتحانات دانش آموزی افزود: توکل به خدا , آرامش و اعتماد به نفس ، پشتکار و برنامه ریزی ، مهمترين عوامل موفقيت در امتحانات است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت دانش آموزان باید بر اساس ساحت های 6گانه از جمله  تربیت دینی و اخلاقی، تربیت سیاسی و اجتماعی، تربیت زیستی و بدنی، تربیت هنری و زیبا شناختی، تربیت اقتصادی و حرفه ای و تربیت علمی و فناوری، صورت پذیرد و در این راستا باید برنامه ریزی دقیق انجام شود .

 شایان ذکراست در این دیدار، معلمان وکارکنان این آموزشگاه در فضایی گرم و صمیمی با مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دیدار و گفتگو کردند.

 

به اشتراک بگذارید :