14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۰۷:۴۷:۰۲
کد مطلب:  gv0KaLOA
اطلاعیه مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
دومين دوره آزمون المپياد علمي سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي برگزار مي شود

دومين دوره آزمون المپياد علمي سلول‌هاي بنيادي و پزشكي بازساختي کشور در سال تحصيلي 96-1395 با همكاري ادارات كل آموزش و پرورش استان‌هاي سراسر كشور ، مرکزسنجش وزارت آموزش و پرورش ومعاونت علمي و فناوري رياست جمهوري ، برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از باشگاه دانش پژوهان جوان، در این اطلاعیه آمده است: علاقه‌مندان به شركت در اين آزمون از روز شنبه 04/10/1395 تا پايان روز چهارشنبه 08/10/1395 فرصت دارند از طريق مراجعه به سامانه http://oly.medu.ir نسبت به ثبت نام در اين آزمون اقدام نمايند. تمامي دانش آموزان شركت‌كننده در اين المپياد بايد در سال تحصيلي جاري (1396-1395) در يكي از پايه هاي دهم يا سوم متوسطه به تحصيل اشتغال داشته و هيچ گونه وقفه تحصيلي يا ترك تحصيل نداشته باشند.

این گزارش می افزاید؛ بر اساس این اطلاعیه، دانش آموزان دارنده مدال هاي طلا، نقره و برنز ساير المپيادها و برگزيدگان المپياد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي كه در سال تحصيلي 1395 -1394 در دوره آموزشي مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان حضور داشته­اند، در صورت تمايل به شركت در اين المپياد ملزم به شركت در تمامي مراحل مختلف آزمون‌های سال تحصیلی جاري هستند و فقط در صورت موفقيت به مرحله بعدي راه خواهند يافت.

شایان ذکر است؛ این آزمون رأس ساعت 2 بعدازظهر روز جمعه 8 بهمن ماه 95، برگزار خواهد شد و به برگزيدگان نهايي امتيازات وجوايزي تعلق خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :