12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۳:۰۳:۳۴
کد مطلب:  oPXSwSQS
معاون پرورشی و فرهنگی استان خبر داد:
توزیع سه هزارو 300جلد کتاب با بیش از 100 عنوان درمدارس محروم استان

تعداد سه هزارو 300جلد کتاب با بیش از 100 عنوان ،در بین نواحی ومناطق 14 گانه استان با اولویت اختصاص در آموزشگاه های روستایی محروم و فاقد کتابخانه توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی استان،تعداد  سه هزارو 300جلد کتاب با بیش از 100 عنوان ،در بین نواحی ومناطق 14 گانه استان  با اولویت اختصاص در آموزشگاه های روستایی محروم و فاقد کتابخانه توزیع شد.


محمود عباسی با اعلام خبر مذکورگفت:یوسف مرادلومدیرعامل شرکت خالص سازان روی زنجان،بااهداء مبلغ100میلیون ريال جهت خرید کتاب و توزیع در مدارس محروم و فاقد کتاب ،بانی این عمل ارزشمند فرهنگی  هستند که امیدواریم این کار خداپسندانهدر استان ما الگو سازی  وگسترش یابد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان گفت : حمایت و تشویق همکاران و دانش آموزان مولف از سیاست های جدی اداره کل می باشد که در صورت وجود اعتبار خرید تالیفات همکاران و دانش آموزان نیز مد نظر خواهد بود و در این راستا یکی از فعالیتهای سرای اهل قلم کانون سهروردی استان  برگزاری کلاس های عمومی و تخصصی در حوزه نویسندگی و خبر است که امسال نیز بناست در ماههای آتی اقدام شود.
عباسی افزود : خیرین حوزه پرورشی چه خیرین حقوقی و چه حقیقی در ابعاد مختلفی به فعالیتهای تربیتی کمک می نمایند.
 
وی گفت : با هماهنگی معاونت پرورشی و فرهنگی زنجان و اداره کل اوقاف و امور خیریه و یک شرکت صنعتی و تجاری برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت مناطق و نواحی بیش از 670عدد کیف دانش آموزی به همراه لوازم التحریر توزیع شده است .

وی در پایان افزود : معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان   ضمن تقدیر وتشکر از خیرین حوزه پرورشی آمادگی خود را جهت تعامل با خیّرین حقیقی و حقوقی و همچنین دستگاههای حمایتی برای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند در مناطق محروم استان اعلام می نماید  .   

منبع:دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی    

 

به اشتراک بگذارید :