19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۲:۱۰:۰۴
کد مطلب:  w7PVSCiE
با حضورمرتضی تمجیدی:
دهمین جلسه مشاوران جوان مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان برگزار شد

با حضور مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش وپرورش استان و فرید باباخانی مشاور اجرایی مدیرکل،دهمین جلسه مشاوران جوان مدیرکل آموزش وپرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ،دهمین جلسه ی مشاوران جوان مدیر کل،با حضور مرتضی تمجیدی مدیر کل آموزش وپرورش استان،فرید باباخانی مشاور اجرایی و مشاوران جوان مدیر کل در سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

تمجیدی در ابتدای جلسه اظهار داشت:باید با توجه به اهمیت مقوله مشورت،به کار تیمی و توام با مشورت ایمان داشته باشیم.

مدیر کل آموزش وپرورش استان درادامه گفت:بازخورد عملکرد و فعالیت های صورت گرفته باید از اتاق های فکر و حلقه های مشورتی دریافت گردد تا ضعف ها رفع و نقاط قوت تقویت شود.

وی افزود:بایدبا عمل به کار مشورتی به فهم مشترکی دست پیدا کنیم تا هم نهادهای مختلف جامعه و هم خانواده ها نگرش یکسانی به آموزش وپرور ش داشته باشند و این روش کار برای نسل های بعدی انتقال یابد.

تمجیدی با اشاره به دقت نظر در بیان مطالب ابراز داشت:مطالبی که از ابعاد مختلف گفته می شود در خودآگاه وناخودآگاه ماتاثیر خواهد گذاشت و برای عملیاتی شدن تصمیم گیری هابر اساس مطالب ارائه شده باید آسیب شناسی دقیقی انجام گیرد.

وی همچنین  تاکید نمود:مشاوران جوان مدیر کل برای رفع مشکلات موجود و انتقال پیشنهادات و انتقادات تمامی فرهنگیان،ارتباط بیشتری با همکاران داشته باشند و از سایر فرهنگیان مشورت بگیرند.

در ادامه فرید باباخانی مشاور اجرایی مدیر کل اظهار داشت:مشورت گرفتن یعنی بهره گیری از نعمت تفکر و اندیشه  دیگران.

وی افزود:باید با مشورت  بر مبنای فکری و دانش شغلی خودمان بیافزاییم و این افکاررا در ساختار آموزش وپرورش تحقق دهیم.

باباخانی در پایان از مشاوران جوان خواست با هم فکری مدیر کل آموزش وپرورش  را برای تصمیم گیری بهتر و انجام شایسته کارها یاری نمایند.

گفتنی است در این جلسه مشاوران جوان مدیر کل به بیان پیشنهادات و دغدغه های خود پرداختند و مسایل و موارد مورد نظر خود را با مدیر کل و مشاور اجرایی وی در میان گذاشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :