18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۰:۴۴:۵۰
کد مطلب:  JSv2C17R
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک دولت و مردم است

آئین تکریم و معارفه رسمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان دماوند ،در سالن آمفی تئاتر اردوگاه شهید مصطفی خمینی با حضور مقامات وزارتی ، استانی ، مسئولین شهری و مدیران مدارس برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای محمد مشهدی عباسی در دوره تصدی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت : آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک دولت و مردم است وسطح انتظارات مردم نسبت به نیاز های آموزشی و پرورشی افزایش یافته است .

وی با اشاره به اینکه توجه بیشتر مسئولین به ارتقاء شاخص های تربیتی و آموزشی است  ، تاکید کرد : زمان مدیریت دوره کوتاهی است که در این مدت باید تلاش کرد به نحو احسنت خدمتگزار مردم و فرزندان این سرزمین باشیم .

هاشمی با اشاره به سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه درآموزش و پرورش گفت:  استفاده از آن در برنامه ریزی های استراتژیک و عملیاتی مدیران در جهت تربیت دانش آموزانی که آینده کشور را در پستهای مختلف به عهده می گیرند ، کاری مهم و ضروری است .

در ادامه مهرداد پورفتحی مدیر اموزش و پرورش دماوند گفت : رشد و ارتقاء آموزشی  دانش آموزان در پرتو سرمایه گذاری در زمینه های پرورشی و تربیتی محقق خواهد شد .

پور فتحی افزود: ایجاد مرکز مشاوره با هدف ارتقای سطح آگاهی در بین خانواده‌ها، افزایش مشارکت سایر دستگاه‌های دولتی با نهاد آموزش و پرورش، توجه به تغذیه در کنار مسایل آموزش دانش‌آموزان ، تقویت پژوهش‌سراها، تنوع‌بخشی در محیط‌های یادگیری، رسیدگی به موضوع هدایت تحصیلی و پرداختن به موضوع عدالت آموزشی، از مهمترین برنامه‌های خود در مدیریت آموزش و پرورش دماوند خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :