20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۹:۳۱:۱۰
کد مطلب:  HKdp61Fl
عیادت مدیر کل تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از معلم ورزش شیرازی

مدیرکل تربیت بدنی و فعاليت هاي ورزشي وزارت آموزش و پرورش در سفر خود به شیراز از یکی از معلمان تربیت بدنی شیراز عیادت کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، حسین بابویی در سفر خود به شیراز از محمد حسن بوستای ،معلم تربیت بدنی  ناحیه یک شیراز که به علت بیماری تحت عمل جراحی و  درمان قرار دارند عیادت کرد.

وی در این دیدار گفت: خوشحالم که در حضور یکی از همکاران فرهنگی قرار دارم که ضمن تلاش در حوزه تربیت بدنی  مدراس  شیراز، به عنوان یک محقق و پژوهشگر نیز در حوزه تربیت بدنی تلاش می نماید.

مدیرکل تربیت بدنی و فعاليت هاي ورزشي وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به سوابق این معلم سخت کوش ، تلاشهای وی در عرصه تعلیم و تربیت و پژوهش  ستودنی و قابل تقدیر است.

وی همچنین گفت: تمام موضوعات مرتبط با سند تحول بنیادین به عنوان  نقشه راه آموزش و پرورش  حول محور معلم و مربی است ، چرا که دستیبابی به اهداف مورد نظر تعلیم و تربیت ،به تلاش  و فعالیت های  معلم و مربی در مدرسه بستگی دارد.

بابویی معلمان تربیت بدنی را از جمله عاشقترین معلمان در عرصه تعلیم و تربیت عنوان کرد و افزود: فعالیت هایی که هم اکنون در حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش  انجام می شود، ناشی از همت بلند مربیان تربیت بدنی است که در فضای مدارس  تلاش می کنند .

گفتنی است محمد حسن بوستانی از سال 89 به عنوان دبیر تربیت بدنی به استخدام آموزش و پرورش درآمده و هم اکنون نیز در مدرسه حاج نوایی ناحیه یک شیراز مشغول به فعالیت می باشد.

وی علاوه بر  کسب بیش از30 مدال آسیایی ، جهانی و بین المللی  در رشته ورزشی  ، دارای 11 تالیف و ترجمه  کتاب ، 40 مقاله علمی پژوهشی ISI   و   ISC و سابقه شرکت در  70  کنگره جهانی را نیز دارد.

به اشتراک بگذارید :