20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۴:۱۸:۵۳
کد مطلب:  LbZsQTm3
استاندار فارس در حاشیه مراسم یادبود خیر مدرسه ساز مرحومه فخرالسادات توسل:
مردم قدردان خیرین هستند

استاندار فارس گفت: مرحومه توسل سال ها منشاء خیر و خدمت بوده اند و مردم هم قدر چنین افرادی را می دانند و من نیز وظیفه خود دانستم تا برای پاسداشت این کار عظیم در مراسم این بانوی مکرم حضور پیدا کنم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش  فارس، مهندس سید محمد علی افشانی در حاشيه مراسم يادبود خير مدرسه ساز فخرالسادات توسل ضمن تسليت درگذشت اين بانوي مكرم اظهار داشت: مدرسه سازي و ايجاد فرصت آموزشي براي فرزندان اين سرزمين مهم ترين كاري است كه انسان مي تواند به آن مبادرت ورزد.
استاندار فارس افزود: اميدوارم كه تعداد انسان هاي نيك انديش و با احسان هر روز بيشتر از ديروز شود.
مهندس افشاني ابراز داشت: آموزش و پرورش مسئله همه مردم بوده و تنها مسئله دولت و خود آموزش و پرورش نمي باشد و بايد همه كساني را كه تلاش مي كنند و در اين مسير قدم بر مي دارند تكريم كنيم تا اين فرهنگ در جامعه بيشتر از گذشته ترويج شود.

استاندار فارس گفت: اميد است با ترويج اين فرهنگ هر روز شاهد مشاركت بيشتر مردم در امر كمك رساني به موضوع تعليم و تربيت در كشور خصوصاً در استان فارس باشيم.

وي افزود: مطمئناً خيرين انسان هاي فهيمي هستند كه قبل از مرگ خود توشه اي را پيش مي فرستند و به گفته سعدي:
غم خویش در زندگی خور که خویش
            به مرده نپردازد از حرص خویش
کسی گوی دولت ز دنیا برد
                          که با خود نصیبی به عقبی برد
استاندار فارس ادامه داد: در قرآن كريم فراوان تاكيد شده است كه كساني كه در كار خير سبقت گرفتند در بهشت برين جاي خواهند داشت و قطعاً مرحومه توسل نيز امروز بر سر خواني كه از قبل پيش فرستاده است خواهد نشست.

به اشتراک بگذارید :