14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۰:۵۵:۰۰
کد مطلب:  twWTQTtl
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
48 درصد اقدام پژوهی کشور در سال 95 در دستان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بوده است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از توسعۀ پژوهش سراهای دانش آموزی در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع سانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین تجلیل از فرهنگیان پژوهشگر شهرستان های استان تهران به مناسبت هفتۀ پژوهش، با حضور علی زرافشان، معاون آموزش متوسطۀ وزارت آموزش و پرورش در سالن همایش های ولایت این اداره کل برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این آئین با اشاره به این که آموزش مبتنی بر تحقیق و پژوهش می بایست در نظام تعلیم و تربیت به عنوان اصل قرار بگیرد، گفت: پژوهش در هر مسیری می تواند انسان را به هدف درست و اصولی برساند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ادامه ضمن تأکید بر این امر که پژوهش زمانی مفهوم پیدا می کند که به صورت کاربردی بروز و ظهور پیدا کند، افزود: پژوهش از هدر رفت سرمایه جلوگیری می کند.

وی در ادامه گفت: آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال های گذشته در خصوص اقدام پژوهی گام های مؤثری برداشته است که امسال 48 درصد اقدام پژوهی کشور توسط فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان های استان تهران صورت پذیرفته است.

گفتنی است در این آئین از 3 برگزیدۀ کشوری، محبوبۀ نعمتی، نفر اول اقدام پژوهشی کشور، حسین نامی ساعی، مدیر پژوهشسرای برتر دانش آموزی و ایمان رضایی، دانش آموز پژوهندۀ برتر، 161 نفر از نفرات برگزیدۀ استانی نوزدهمین دورۀ اقدام پژوهی و 5 نفر برگزیده مقاله نویسی آینده پژوهی در سطح استان تهران تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :