14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۰:۱۷:۰۹
کد مطلب:  IirzVH0G
مدیر آموزش و پرورش کهریزک در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش:
همراهی و مشارکت سبب بالا رفتن کیفیت کار می شود

مدیر آموزش و پرورش کهریزک در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش، گفت: همراهی و مشارکت سبب بالا رفتن کیفیت کار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش کهریزک با حضور افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، آیت الله موسوی، امام جمعه باقرشهر، موسوی بخشدار کهریزک برگزار شد.

محمدرضا افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک در ابتدا ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از زحمات اعضای این شورا، گفت: همراهی و مشارکت سبب بالا رفتن هرچه بیشتر کیفیت کار می شود.

وی در ادامه افزود: شورای آموزش و پرورش، محلی برای حل مشکلات آموزش و پرورش و در نتیجه جامعه است و باید در جهت برطرف کردن این مشکلات، دلسوزانه و با توان هرچه بیشتر کار کرد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به این امر که مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان باید به عنوان یک ضرورت، دغدغه همگان باشد، اظهار داشت: حل این مسائل جزء با همکاری سایر ارگان های منطقه میسر نخواهد شد.

افضلی نیا ساخت پروژه های عمرانی برای استفاده آموزشی و پرورشی دانش آموزان در مدارس را نیازمند سرمایه گذاری خیرین دانسته و تصریح کرد: به حمد الهی خیرین در امر امور خیری همیشه حامی و پشتوانه آموزش و پرورش بوده اند.

مدیر آموزش و پرورش کهریزک در پایان فعالیت ها و برنامه های هفته پژوهش، تقدیر از دانش آموزان نخبه و برتر کشوری، هماهنگی های لازم جهت اعزام مراحل بعدی دانش آموزان به اردوی راهیان نور را از اهم مصوبات این نشست عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :