18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۰۹:۰۵:۵۵
کد مطلب:  JK19wkPn
مدیر آموزش و پرورش فشافویه در آئین اعزام کاروان های راهیان نور:
دانش آموزان برای دفاع از ارزش ها و الگوهایی به جنگ می رفتند که به آن اعتقاد داشتند

سومین گروه دانش آموزان فشافویه، با بدرقه سرهنگ آرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه باقر شهر، ضیایی، بخشدار، مسئولین شهرداری و شورای شهر مدیر آموزش وپرورش و خانواده ها به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مرتضی حیدری، مدیر آموزش و پرورش فشافویه در آئین اعزام کاروان های راهیان نور این منطقه ضمن تبریک ولادت پیامبر (ص) و مدیر مذهب شیعه  با برشمردن اهداف متعدد تربیتی و آموزشی در اعزام کاروانهای راهیان نور گفت: امنیت امروز ما مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های نوجوانان و جوانانی است که روزی از تمام آسایش و رفاه مادی خود گذشتند و جان خود را به خطر انداختند تا ذره ای از خاک این کشور جدا نشود.

وی ادامه داد: امنیت امروز ما مرهون رشادتها واز خود گذشتگی های نوجوانان وجوانانی است که روزی از تمام آسایش و رفاه مادی خود گذشتند و جان خود را به خطر انداختند تا ذره ای از خاک این کشور جدا نشود.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به این که در دوران دفاع مقدس هر زمان که اعلام می شد که جبهه های حق علیه باطل نیاز به نیرو دارد وبا کمبود نیرو مواجه است  حدود 70  تا 80 درصد دبیرستان خالی می شد، افزود: دانش آموزان راهی جبهه هایی می شدند که غیر از توپ و تانک و ترکش و شهادت چیز دیگری نداشت اما برای دفاع از ارزش ها و الگوهایی می رفتند که به آن اعتقاد داشتند.

حیدری همچنین با طرح سوالاتی از دانش آموزان خواست تا پس از بازگشت از این سفردل نوشته ها و پاسخ سوالات را به اداره آموزش و پرورش ارائه نمایند تا در آئین اختتامیه اردوی راهیان نور مورد تقدیر قرار گیرند.

مدیر آموزش و پرورش فشافویه در پایان خاطر نشان کرد: 70 دانش آموز دختر منطقه فشافویه درقالب سومین گروه راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به اشتراک بگذارید :