12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۰۷:۴۶:۳۳
کد مطلب:  XaTqOTWn
حضورمعاون آموزش متوسطه استان در شورای دبیران هنرستان شهیدرجایی شهرستان خرمدره

محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان به همراه کارشناسان اداره کل و مدیرآموزش وپرورش شهرستان خرمدره در شورای دبیران هنرستان شهید رجایی این شهرستان حضوریافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل به نقل از روابط عمومی شهرستان خرمدره، جلسه شورای معلمان هنرستان شهید رجایی این شهرستان باحضورمحمودشهبازی معاون آموزش متوسطه استان برگزار گردید.

شهبازی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های هنرآموزان، به اهمیت و نقش هنرستان در اشتغال و کارآفرینی اشاره وتاکید نمود که باید دررابطه با فضا وتجهیزات و نیروی انسانی هنرستان ها توجه ویژه ای شود و امیدواریم تدابیری اتخاذ گردد که با استعدادترین دانش آموزان جذب هنرستانها شوند.

در ادامه اخوان رئیس اداره آموزش های فنی وحرفه ای وکاردانش اداره کل به سوالات مطرح شده پاسخ داده و بر کیفیت بخشی در هنرستان ها تاکید نمود.

درپایان مدیر،معاونین ودبیران این هنرستان ،نقطه نظرات خودرادرخصوص مسائل آموزش وپرورشی وامورجاری آموزشگاه بیان و انتقادات و پیشنهادات خود رادرراستای بهبود فرآیندتعلیم وتربیت در هنرستان ارائه نمودند.

گفتنی است در این برنامه ،اخوان رئیس اداره فنی وحرفه ای وکاردانش ،امیری رئیس اداره متوسطه دوره اول وسعادتی کارشناس مشاوره اداره کل ولعیا جعفری مدیر اداره آموزش وپرورش شهرستان خرم دره نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :