2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  gD2ftawy
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
پیشگیری از آسیب های اجتماعی از مهمترین آثار ورزش در دانش آموزان است

آیین افتتاحیه سومین دوره المپیاد درون مدرسه ای چهاردانگه با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره  کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن اشاره به سه تاکید رهبر معظم انقلاب به امر تحصیل، تهذیب و ورزش دانش آموزان و جوانان اظهار داشت : یکی از راه های مهم تقویت اعتماد به نفسی، نشاط و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانش آموزان بی شک پرداختن به ورزش است .

وی افزود: آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید با اجرای طرح های متنوع المپیاد های درون مدرسه ای، طرح حیاط پویا، ایمن سازی و شاداب سازی مدارس، کانون های ورزشی درون مدرسه ای و کانون های حرکات اصلاحی سعی در فرهنگ سازی این امر مهم  نموده است.    

  در ادامه این مراسم معاون پرورشی و تربیت بدنی چهاردانگه افزود: امروزه ضرورت تربیت دانش آموزان در ساحت زیستی و بدنی بیش از گذشته مشهود بوده و ترغیب و فرهنگ سازی در بین دانش آموزان و نیز اولیاء آنان برای علاقمندی به امر ورزش و نیز ترویج تغذیه سالم مهمترین رسالت معاونت تربیت بدنی و سلامت بشمار می آید.

 

     

 

به اشتراک بگذارید :