24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۰۸:۵۲:۴۳
کد مطلب:  5U3geCbq
سرپرست معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش :
آموزش و پرورش يك دستگاه انسان ساز است / همكار ي مستمر آموزش و پرورش با نمايندگان مجلس يك ضرورت است

سرپرست معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بيان اين كه آموزش و پرورش يك دستگاه انسان ساز و كلاس درس « پايتخت تربيت انسان » خواند .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عصرامروز يوسف نجفي در مراسم معارفه معاون حقوقي و امور مجلس كه در ساختمان شهيد رجايي برگزار شد، اظهاركرد: عنصراصلي درآموزش و پرور معلم است و اجراي سند تحول بنيادين درگرو تحول در معلم و نيروي انساني مي باشد و دراين راستا حتما بحث معيشت معلم و اقتصاد آموزش و پرورش بايد در برنامه هاي اصلي آموزش و پرورش قرار گيرد .

وي نمايندگان مجلس را زبان گوياي ملت عنوان كرد و افزود: دفتر امور مجلس وزارت آموزش و پرورش بايد با در نظر گرفتن منافع آموزش و پرورش و مطالبات نمايندگان، همكاري مستمر و فعالي را با مجلس شوراي اسلامي داشته باشد .

معاونت حقوقي و امور مجلس سعي دارد دوره هاي آموزشي با موضوع آشنايي با قوانين و مقررات اداري در سطوح صف و ستاد را برگزار كند تا كاركنان اداري آموزش و پرورش و معلمان با حقوق اداري و شغلي خود ، بيش از پيش آشنا شوند.

سرپرست معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بيان اين كه اموال منقول و غيرمنقول مدرسه جزو منابع آموزش و پرورش محسوب مي شود، خاطر نشان كرد: بايد با يك برنامه زمان بندي شده از هدر رفت منابع جلوگيري كنيم و در آمد حاصل از فروش آن را صرف كيفيت بخشي آموزش و پرورش مدارس كنيم .

گفتني است؛ به تازگي ، يوسف نجفي با حكم وزيرآموزش و پرورش به عنوان سرپرست معاونت حقوقي و امور مجلس اين وزارتخانه منصوب شده است .

شايان ذكر است؛ در اين مراسم از خدمات حجت الاسلام و المسلمين ناصري در طي 3 سال فعاليت كاري وي در اين وزارتخانه قدرداني شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :