20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۱۴:۱۹:۱۷
کد مطلب:  QiMRyNTx
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
دبیران دوره دوم متوسطه شهرستان های استان تهران میزبان پیشگیری از بیماری های نو پدید شدند

همایش تخصصی مهار بیماری اچ ای وی با حضور مدیر کل آمور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیرکل سلامت شهرداری تهران ، نماینده وزارت آموزش و پرورش ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمع کثیری از فرهنگیان شهرستان های استان تهران در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تقدیر از تعامل و همکاری کلیه نهادها و دستگاه های دولتی در جهت پیشگیری از بیماری های نو پدید اظهار داشت : در دنیای امروز آموزش و پرورش به کتاب و دفتر خلاصه  نمی شود و باید کسب مهارت های زندگی ، آموزش های رفتاری و تربیت اجتماعی  به صورت عملی در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.

فولادوند راد گفت : اگر آموزش  و پرورش در راستای فرهنگ سازی و خود مراقبتی گام های بزرگی بر ندارد ، سیاست های سلامت کشور به سرانجام نخواهد رسید .

وی تصریح کرد : نه تنها در سلامت بلکه در همه امور این آموزش و پرورش است که فرهنگ ساز و پیشتاز در مسائل اجتماعی ، آموزش های رفتاری و فرهنگ شهروندی است .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در راستای ایجاد فرهنگ خود مراقبتی و سلامت در دانش آموزان گام های ارزنده ای برداشته است که حتما با حمایت و آگاه سازی شما فرهنگیان و معلمین دلسوز به ثمر خواهد رسید .

شایان ذکر است طرح کارگاه های پیشگیری از بیماری های نو پدید در کلیه مدارس دوره دوم متوسطه شهرستان های استان تهران برگزار می شود .

به اشتراک بگذارید :