23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ ۰۸:۲۸:۰۳
کد مطلب:  TSMtR4sJ
امام جمعه شهرستان اسکو؛
ايجاد باورهاي سطحي، حذف كتاب از جمله خطرات جایگزینی شبكه هاي مجازي براي نسل هاي آينده است

امام جمعه شهرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش اسکو گفت: ايجاد باورهاي سطحي، حذف كتاب از جمله خطرات جایگزینی شبكه هاي مجازي براي نسل هاي آينده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به نقل از اسکو؛ حجت الاسلام مرادپور امام جمعه شهرستان خواستار برنامه ريزي جامع براي مقابله با خطرات فضاهاي مجازي شده و تاكيد كردند: ايجاد باورهاي سطحي و حذف كتاب و جايگزيني شبكه هاي مجازي از جمله خطرات براي نسل هاي آينده است.

فرماندار شهرستان اسكو گفت: شوراي آموزش و پرورش  بازوي توانمند آموزش و پرورش در جلب مشاركت هاي مردمي و خيرين است  و اين رسالت شورا را سنگين تر مي كند.

محمدزاده تراكم دانش آموزي در شهر جديد سهند را بالاتر از ميانگين  كشوري و استاني ارزيابي كرده  و افزود: افزايش سريع جمعيت سهند باعث عدم تناسب فضاهاي موجود بانيازها شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: با وجود زحماتي كه در طي سالهاي اخير در احداث فضاهاي آموزشي از طرف شركت عمران سهند و اداره كل نوسازي مدارس شده ولی باز خواستار توجه جدي اداره كل نوسازي براي تكميل مدارس در حال احداث در سهند هستیم.

یحیی نجابت گفت: كسب رتبه هاي اول و دوم كشوري در مسابقات سازه هاي ماكاروني، كسب مقام دوم قايقراني و راهيابي به تيم ملي قايقراني توسط دانش آموز (كوثر زيني زاده) و همچنين انتخاب آقايان بهنام حميدي و يوسف صادق زاده به عنوان مربيان تيم ملي ژيمناستيك و شمشيربازي از موفقيت هاي آموزش و پرورش اسكو در سالتحصیلی جدید است.

مدیر آموزش و پرورش اسکو در ادامه به كمبود فضاهاي آموزشي در شهرجديد سهند و عدم وجود امكانات مخابراتي در مدارس فاز4 سهند اشاره كرده و براي سهولت رفت و آمد همكاران و دانش آموزان در مسير گنبرف پيشنهاد ايجاد راهدارخانه را دادند.

 

به اشتراک بگذارید :