25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  Hf2AfUyp
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران :
ستاد پروژه مهر شهرستان های استان تهران همچنان پیشتاز کشور است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران ، از رشد رتبه پروژه مهر شهرستان های استان تهران در سطح کشور خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به کسب رتبه عالی شهرستان های استان تهران در پروژه مهر امسال در سطح کشور ، اظهار داشت : این ارتقای رتبه در حالی به دست آمده است که شهرستان های استان تهران امسال با افزایش بی سابقه در حوزه دانش آموزی روبرو بوده است و تنها در مدارس دولتی این استان چیزی بیش از 57 هزار نفر دانش آموز به تعداد دانش آموزان آن اضافه شده است که این تعداد در سطح کشور بی سابقه بوده و نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیق بوده است .

وی افزود : در شهرستان های استان تهران ، در مباحث پروژه مهر ابداعات بسیار خوبی صورت گرفته است که قابل توجه بوده و به مدد همین ابداعات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران توانسته به کسب رتبه عالی در سطح کشور دست یابد که شایسته تقدیر است .

فولادوند راد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش آسیب های اجتماعی در آموزش دانش آموزان تاکید کرد : آسیب های اجتماعی بیشترین ضربه را به آموزش و یادگیری دانش آموزان وارد می کند و نیازمند توجه بسیار جدی از سوی همگی مسئولین است .

این مقام مسئول تصریح کرد : در شهرستان های استان تهران در حوزه آموزش و همچنین پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی اقدامات بسیار جدی در حال اجراست که بتوان معضلات و چالش های این پدیده اجتماعی را با مدیریت صحیح از ریشه بررسی و برطرف نمود.

شایان ذکر است، ششمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1395 با حضور سیاوش شهریور، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، سعید ناجی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار و عبدالرضا فولادوندراد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در سالن شورای2 این اداره کل برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :