23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۳:۴۰:۲۰
کد مطلب:  9uGtqyku
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
141 مدرسه شهرستان های استان تهران مجری طرح یاوران نماز شدند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای طرح خانواده مطهر با رویکرد تاثیر نماز بر کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره اظهار داشت : به کمک سازمان نوسازی مدارس 3 هزارو 500 متر مربع فرش سجاده ای  ویژه نمازخانه تهیه و در مدارس شهرستان های استان تهران توزیع شد .

وی در ادامه گفت : 935 نفر از همکاران فرهنگی در ازمون آنلاین کتاب شیوه های دعوت به نماز شرکت کرده و آموزش های لازم جهت تشویق و ترغیب دانش آموزان به نماز را فرا گرفته اند.

فولادوند راد ضمن تشریح برنامه های جشن تکلیف مدارس استان یادآور شد : برگزاری مراسم عبادی و جشن تکلیف دانش آموزی در مدارس باعث نشاط معنوی در دانش آموزان و فضای آموزشگاه می گردد که باید توجه جدی و عمیق تری از سوی مدیران مدارس به آن صورت گیرد .

این مقام مسئول برگزاری جشن تکلیف در روز بازگشایی مدارس ، در منطقه چهاردانگه را نمود عملی اهداف معنوی این ادره کل دانست و تصریح کرد : 52 هزار و 906 جلد کتاب و لوح فشرده با موضوع احکام دانش آموزی در 3 هزار مدرسه شهرستان های استان تهران توزیع شده است .

 

 

به اشتراک بگذارید :