28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۳:۳۷:۲۳
کد مطلب:  HzvBODU4
معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش:
پاداش بازنشستگان 94 به زودي پرداخت مي شود

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگان 94 در هفته هاي آتي خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز حسين فرزانه در گردهمايي روساي كانون هاي بازنشستگان سراسر كشور كه در باشگاه فرهنگيان تهران برگزار شد، اظهار كرد: برون سپاري كارها و استفاده از منابع  غيردولتي از رويكردهاي آموزش و پرورش است.

وي افزود : مشكلات كانون هاي بازنشستگي تنها از طريق منابع دولتي حل نمي شود بنابراين بايدكانون هاي بازنشستگي ، راهكاري را در خصوص درآمدزايي ارائه كنند.

فرزانه خاطرنشان كرد : آموزش در جهان به سرعت در حال تحول و دگرگوني است و جوامعي در حوزه آموزش موفق‌تر هستند كه بر منابع مالي غيردولتي متكي هستند.

وي سازمان دانش آموزي و اتحاديه انجمن هاي اسلامي را دو نهادي دانست كه با استفاده  از منابع غيردولتي نه تنها مجموعه خود را مديريت مي كنند بلكه به درآمدزايي نيز پرداخته اند و در اين زمينه موفق بوده اند.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزيرآموزش و پرورش ،كسري اعتبارات را مهم ترين معضل آموزش و پرورش دانست و افزود : پرداخت پاداش بازنشستگان 94 ، اولين اولويت  آموزش و پرورش است كه پيگيري هاي آن انجام شده و به زودي به حساب آنها واريز خواهد شد.

فرزانه با اشاره به موضوع مشاركت ها افزود: ظرفيت ها و ساز و كارها دو مولفه مهمي است كه بايد در جذب منابع مالي غيردولتي مورد توجه و بررسي قرار گيرد.

 

به اشتراک بگذارید :