28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  3SpaTFgS
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست مسئولان فنی و حرفه ای مناطق :
توسعه هدفمند مهارتهای بازار كار با هماهنگی مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای به بار خواهد نشست

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست مسئولان فنی و حرفه ای مناطق شهرستان های استان تهران توسعه هدفمند مهارتهای بازار كار با هماهنگی مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای به بار خواهد نشست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست  تخصصی مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای 21 منطقه شهرستان های استان تهران با حضور معاون آموزش متوسطه، رئیس و كارشناسان حوزه اداره آموزشهای فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل  برگزار شد.

میررضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطۀ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این نشست ضمن تأكید بر توسعه همه جانبه و متوازن آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی گفت: آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و توانمند و مورد نیاز بازار كار  از وظایف اصلی  مسئولین آموزش های فنی و حرفه است.

وی ضمن ابراز خرسندی از این که این موضوع با خوشفكری و خلاقیت مسئولین اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است، افزود:  عملكرد  نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص در سالهای آینده در فعالیت های صنعت، خدمات و كشاورزی به عنوان شاخص قابل سنجش خواهد شد.

در ادامه رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش و كاشناسان اداره كل  به  ارائه مطالبی در خصوص فعالیت ها، چالش ها و مسائل روز آموزش های مهارتی پرداختند و به مشكلات و سؤالات مرتبط همكاران توسط معاون آموزش متوسطه و مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای اداره كل پاسخ داده شد.

شایان  ذكر است كه جلسات و نشست های تخصصی كارشناس مسئولان آموزش های فنی و حرفه ای به شكل فصلی و در جهت هماهنگی هر چه بیشتر مسئولین و رفع مشكلات و چالش های فعلی آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :