27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۲:۵۲:۲۵
کد مطلب:  6PJVUrog
طی حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی;
مدیر جدید آموزش و پرورش میانه معرفی شد

با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ، علی فرامرزی به عنوان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه منصوب و از تلاش های اسفندیار صادقی قدردانی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، مراسم تکریم و معارفه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه با حضور معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

محمد شاطریان،معاون آموزش ابتدایی استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صادقی ، حضور علی فرامرزی را به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش میانه تبریک گفت و افزود:به مناسبت قرار گرفتن در هفته پژوهش ضمن تبریک این هفته، خواستار آموزش پژوهش محور و ارتقای کیفیت آموزشی با تغییر الگوی تدریس و تربیت دانش آموز پژوهنده و فکور شد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش جدید منطقه میانه در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های صادقی و کلیه فرهنگیان، از برنامه های خود در آموزش و پرورش و اجرای برنامه های بالا دستی و سند تحول بنیادین و چشم انداز 1404خبر داد و گفت : اجرای برنامه ها با همکاری بیش از پیش تمامی فرهنگیان میسر خواهد شد.

اسفندیار صادقی نیز در این مراسم با ارائه گزارش از عملکرد آموزش و پرورش در سه محور آموزش ، پرورش و عمرانی- اداری تاکید کرد : همواره در راستای ارتقای جایگاه و سطح آموزش و پرورش در تمامی زمینه ها ، قدم های بسیار موثری برداشته شده و این حرکت باید همواره سیر صعودی داشته باشد.

در پایان مراسم با ابلاغ حکمی علی فرامرزی به عنوان مدیر جدید معرفی و از زحمات و تلاش های صادقی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :