2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۰:۱۵:۰۶
کد مطلب:  C9VgxBwB
مدیرآموزش و پرورش قرچک خبر داد:
سومین کاروان دانش آموزی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند

مدیر آموزش و پرورش قرچک از اعزام سومین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان قرچک روز چهازشنبه 17 آذرماه به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط  عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استات تهران ،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با اعلام این خبر افزود: اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیر‌گذار است.

وی افزود: دانش آموزان سرمایه اصلی کشورهستند، بعد از پیروزی انقلاب جوانان ادامه دهنده حرکت بودند و ادامه این انقلاب نیز به واسطه این جوانان امکان پذیر است.

نیکبخت تصریح کرد: در این مرحله از اردوی راهیان نور، دانش آموزان  دختر شهرستان قرچک  به مناطق عملیاتی جنوب  اعزام می شوند.

وی ادامه داد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا دانش آموزان عزیزمان که همان آینده سازان میهن اسلامی ما هستند از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و رشادت های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : این دانش آموزان با حضور مدیران،معاونین و معلمان خود از اداره آموزش و پرورش  شهرستان قرچک عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور می شوند.

 

 

به اشتراک بگذارید :