12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۱۴:۱۵:۰۷
کد مطلب:  oLlHAiCT
به نمایندگی از طرف مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
معاون آموزش متوسطه استان با یکی از همکاران پیشکسوت تیکمه داش دیدار کرد

معاون آموزش متوسطه در راستای سیاستهای مدیر کل آموزش و پرورش در تکریم بازنشستگان فرهنگی، به نمایندگی با یکی ازهمکاران پیشکسوت منطقه تیکمه داش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به نقل از تیکمه داش؛ عاشوراکرمی در این سفر از کلاسهای درسی، خوابگاهها، سالن غذاخوری، نمایشگاه کتاب مدارس بازدید و در جلسه کمیته برنامه ریزی تیکمه داش شرکت کرد.

وی در جلسه آموزش خانواده مدرسه فاطمه الزهرا شهرستان تیکمه داش اذعان داشت: ازدواج دختران در سنین بسیار پایین و ترک تحصیل آنان آسیب هایی به دنبال خواهد داشت لذا باید خانواده ها دغدغه تعلیم و تربیت و تحصیل بچه ها را داشته باشند.

اکرمی در جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه تیکمه داش گفت: هدف از بازدید کارشناسان اداره کل کمک به مسئولان و مدیران جهت تحقق برنامه های از پیش تعیین شده می باشد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بر اجرایی شدن برنامه های بیست گانه ابلاغی استان تاکید کرد و افزود: برای بالا بردن پوشش تحصیلی دانش آموزان بویژه افزایش سهم دختران از کوششی دریغ نخواهیم کرد و با استفاده از ظرفیت های مجود برنامه ریزی دقیق و منظم و تلاش جدی باید صورت گیرد

وی در پایان خواستار توجه به تقویت دروس لازم التوجه، باسواد کردن اولیای بیسواد، تقویت پژوهش سرا، ایمنی مدارس، هدایت تحصیلی ، ساماندهی کارگاهها و آزمایشگاهها، تقویت شورای معلمان و پرسش مهر ریاست محترم جمهوری، آراستگی مدارس، المپیادها ی درون مدرسه ای و مسابقات دانش آموزی شد. 

گفتنی است در این بازدید، معاون آموزش متوسطه استان با همکار بازنشته ی فرهنگی این شهرستان نیز دیداری داشت.

به اشتراک بگذارید :