25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۰۹:۱۵:۱۰
کد مطلب:  CZsdJPw0
مدیر آموزش و پرورش قدس :
دانش آموز شهرقدسی در مرحله پایانی هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی حضور یافت

مدیر آموزش و پرورش قدس گفت : دانش آموز شهرقدسی با اثر داستانی «سرو بی سر» توانست به مرحله پایانی بخش ادبیات هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی راه یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  محمدرضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس گفت : پریزاد بهجت ، دانش آموز شهرقدسی با اثر داستانی «سرو بی سر» توانست به مرحله پایانی بخش ادبیات هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی راه یابد.

وی افزود :  این طرح از میان تمامی طرح های برگزیده تنها طرح راه یافته از سوی شهرستانهای استان تهران به مرحله نهایی هجدهمین جشنواره خوارزمی بوده و پریزاد بهجت تنها نماینده شهرستان های استان تهران است که در مرحله پایانی این جشنواره شرکت خواهد داشت.

بهمنش تصریح کرد : این دانش آموزدر بخش ادبیات با طرح «مجموعه داستان کوتاه سرو بی سر» به این افتخار نائل آمده که کسب این موفقیت را به دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان های استان تهران و به ویژه شهرستان قدس تبریک می گویم.

شایان ذکراست ازعلی صارمیان و آزاده فخری اساتید راهنمای وی وهمچنین از اساتید بخش ادبیات و مدیریت پژوهش سرای دکتر حسابی شهرستان قدس به واسطه تأثیرگزاری در خلق این موفقیت تقدیرشد.

 

به اشتراک بگذارید :