0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۰۸:۵۴:۳۴
کد مطلب:  IfNGMI6p
مدیر آموزش و پرورش فشافویه :
مراسم افتتاحیه طرح مصباح الهدی درمدرسه حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش فشافویه از برگزاری مراسم افتتاحیه طرح مصباح الهدی و رونمایی از طرح پنجره فولاد حرم امام رضا (علیه السلام) ساخته دست یکی از همکاران هنرمند منطقه خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره  کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران،مرتضی حیدری مدیر آموزش و پرورش فشافویه با اعلام این خبر گفت؛افتتاحیه طرح مصباح الهدی(امام شناسی) در خصوص شخصیت امام رضا(علیه السلام) و حضرت عبدالعظیم(علیه السلام) در دبیرستان دوره دوم فاطمه زهرا(سلام الله علیها) با حضور دانش آموزان، همکاران و مسئولین شهری برگزار شد.

حیدری تصریح کرد:در این مراسم ضرورت بحث امام شناسی در محورهای بزرگ ترین و خطرناک ترین انحراف، انحراف از مسیر امامت،امامت بالاتر از نبوت است،امامت کامل کننده دین و تمام کننده نعمت،آن که بمیرد و امام زمانش را نشناخته باشد به مرگ جاهلیت مرده است،مورد تاکید قرار گرفت ودر پایان در خصوص شخصیت حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) و سبک زندگی آن امام همام مطالبی به سمع حضار رسید .

شایان ذکر است در این مراسم رونمایی از طرح پنجره فولاد حرم امام رضا (علیه السلام) ساخته دست یکی از همکاران هنرمند منطقه نیز صورت گرفت .

 

به اشتراک بگذارید :