26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ ۱۱:۱۱:۳۳
کد مطلب:  eCDT3hty
مدیرآموزش و پرورش دماوند در همایش بزرگ فرهنگیان بسیجی :
بیش از 70 درصد فرهنگیان این شهرستان عضو بسیج هستند

مدیر آموزش و پرورش دماوند ، از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان بسیجی ، در سالن قدسیه این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مهرداد پورفتحی مدیرآموزش و پرورش شهرستان دماوند ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از حضور حداکثری فرهنگیان در همایش گفت : بسیج یعنی حضور ، در جهت رسیدن به اهداف منطقه ای و ملی .

وی افزود : حضور ملت ایران سبقه تاریخی دارد و آنچه باعث پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی شد، حضور احاد مردم در صحنه بوده است .

مدیرآموزش و پرورش شهرستان دماوند ادامه داد : با توجه به یک  هزار و 250 فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش شهرستان دماوند ، حدود 880 نفر از آنها عضو بسیج هستند ، که تقریبا 70 درصد از آنها به صورت رسمی کارت عضویت بسیج دارند.

پور فتحی یادآور شد  :  شهرستان دماوند دارای پتانسیل خوبی است و با توجه به حضور و مشارکت فرهنگیان و داشتن روحیه بسیجی می توانیم بر مشکلات غلبه کرده و به اهداف عالی دست یابیم .

این مقام مسئول تصریح کرد : بسیج به حزب و جناح خاصی تعلق ندارد ، همه فرهنگیان بسیجی هستند ، بسیجی بودن به لباس ، چفیه . سربند نیست ، آنچه مهم است تفکر بسیجی  است .

پورفتحی با توصیه  به  مدیران جهت تشکیل حلقه های صالحین که نمونه آن در اداره برگزار می گردد ، اظهار داشت : حلقه های صالحین فرصت خوبی جهت هم اندیشی و استفاده از خرد جمعی است . 

در ادامه سرهنگ کاظمی با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره  شهدا به پیام تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج 20 میلیونی اشاره کرد و گفت : مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است .

وی افزود : دو گروه بر دنیا حاکم است ، استکبار (آنکس که ظلم می کند ) و مستضعف (آنکس که مورد ظلم واقع شده است ) و پیام تاریخی امام (ره) حاکی از بسیج همگانی جهت استکبار ستیزی است .

 

به اشتراک بگذارید :